Jan Vertonghen bezoekt basisschool Tielrode

TIELRODE – De Basisschool van Tielrode gaat dit jaar enkele acties doen ten voordele van het Duchenne Parent Project België. Peter van de acties is niemand minder dan Rode Duivel Jan Vertonghen. Hij kwam daarom zijn oude school nog eens bezoeken, de leerlingen waren alvast in de wolken met het bezoek van de Rode Duivel.
De leerlingen waren in de wolken met het bezoek van de Rode Duivel

 

Enkele rospotten, een leuke quiz, koekjes, enkele acties tijdens de Kerstmarkt,de basisschool heeft er alvast veel zin in.

“Op onze school zit een kindje met deze ziekte en we willen voor hem, zijn ouders en alle anderen die aan deze ziekte lijden van betekenis zijn”, schetst directeur Jan Goethals. “Jan Vertonghen, oud-leerling van onze school, heeft enige tijd geleden het peterschap van onze acties aanvaard en als kers op de taart kwam hij onze school bezoeken en ons een warm hart onder de riem steken.”

 

Mensen die graag een vrije bijdrage willen doen, kunnen dit op BE56 9731 8311 2388 op naam van ‘De Warmste School
Meer info: www.facebook.com/dewarmsteschool

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *