Oproep: filmploeg VTM nieuws zaterdag in Temse (als de Rode Duivels winnen tegen Italië)

TEMSE/TIELRODE – Zaterdag komt een filmploeg van VTM Nieuws naar Temse voor het item de Red Devils Challenge, elke dag in het nieuws van de commerciële zender. Dit alvast wel onder voorbehoud, enkel als de Duivels winnen van Italië.

Temse werd uitgekozen omdat Jan Vertonghen in onze gemeente (deelgemeente Tielrode) opgroeide. Intussen is hij de international met de meeste aantal A-caps.

Er zou gefilmd worden op een vijftal locaties in groot-Temse

Dit in de Sint-Amelbergaschool (SAS) in de akkerstraat, WZC De Reiger, De Jan Vertonghen Playground in het sportcentrum Fernand Schuerman, op het voetbalveld. (linkeringang langs de Schoolstraat) en aan het ouderlijk huis van Jan Vertonghen in de Burmtiendestraat in Tielrode.

Voor de filmopnamen in SAS, op sportcentrum Fernand Schuerman en in de Burmtiendestraat in Tielrode doet men een oproep om verkleed in Rode Duivelskledij en de nodige attributen af te zakken naar de respectievelijke lokaties.

Voor de Amelbergaschool om 12.45 uur, sportcentrum Fernand Schuerman tussen 13 en 14 uur en in Tielrode tussen 14 en 14.30 uur….

Dit dus wel onder voorbehoud !!! De Duivels moeten eerst winnen van Italië !!! Anders gaan de opnamen niet door…

De Jan Vertonghen Playground in het sportcentrum Fernand Schuerman werd op 28 mei 2018 ingehuldigd

 

Een gedachte over “Oproep: filmploeg VTM nieuws zaterdag in Temse (als de Rode Duivels winnen tegen Italië)”

  1. Wij zouden graag met onze club mee deelnemen aan de red challenge temse morgen. Ik ben zelf ook inwoner temse

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *