Ondernemerskoppel Romy (33) en Nicolas (38) verhuizen met Dranken Hinderdael naar nieuwe locatie: “Mét luxury room en drive-in”

TEMSE – Nicolas Bolsens (38) en Romy Vercauteren (33) verhuizen Dranken Hinderdael naar de Frank Van Dyckelaan in Temse, op een boogscheut van het rondpunt van de Orlaylaan. “Meer ruimte en we kunnen hier inzetten op ons drive-in concept”, zegt Nicolas. De reacties van onze klanten zijn positief. “Amai, eindelijk een betere parking’, zeggen ze.”

In 2021 nam het koppel Dranken Hinderdael in de Akkerstraat in Temse over. Het was de start van een succesverhaal dat resulteerde in een tweede overname van drankenhandel ’t Schaliënhuis aan de Cauwerburg in 2022. Dit jaar zetten ze een nieuwe grote stap met de verhuis naar een nieuwe locatie aan de Frank Van Dyckelaan in industriezone De Zaat.

Nicolas en Romy breien een vervolg aan hun succesverhaal met de verhuis naar de site de Zaat

“Dit pand kwam in februari toevallig op ons pad terecht en we besloten de stap te wagen”, zegt Nicolas. “Het huurcontract van onze zaak aan de Cauwerburg liep net af, dus het was het uitgelezen moment. We gaan niet meer met twee vestigingen werken. Alles verhuist naar hier, waar het veel ruimer en overzichtelijker is. Onze vestiging in de Akkerstraat zal louter nog gebruikt worden voor stockage.”

Drive-in

Met deze beslissing wil het koppel het verkeer in het centrum ontlasten.

“Leveringen voor onze locatie in de Akkerstraat brachten veel vrachtverkeer met zich mee dat zich door het centrum van Temse moest wurmen. Dat was niet altijd evident. Hier is dan weer voldoende plaats om te manoeuvreren”, aldus de zaakvoerder. “Het hoofddoel van de verhuis is echter dat we hier vol kunnen inzetten op ons nieuw drive-in concept. In de toekomst kunnen klanten online bestellen en een tijdslot kiezen waarop ze hun bestelling die zal klaarstaan, kunnen afhalen.”

De reacties van de klanten zijn alvast positief. “Allemaal zeggen ze: ‘Amai, eindelijk een betere parking’. Mensen zullen nu gemakkelijker de weg naar hier vinden en in alle rust en comfort hun inkopen kunnen doen”, zegt Nicolas.

Luxury room

Het koppel zet met andere woorden hoog in op winkelbeleving. “Klanten zullen in de winkel vanaf nu ook onze wijnen kunnen proeven én er komt bovendien een ‘luxury room’. Dat is een afgesloten gedeelte waar de duurdere flessen te vinden zijn. Elke klant is er welkom, maar dat moet wel op aanvraag gebeuren”, vertelt Nicolas. “Dit biedt meteen enkele voordelen. Het is in de eerste plaats een preventieve maatregel tegen diefstal en ten tweede kunnen klanten die iets meer uitgeven, dat in alle rust doen”, klinkt het bij de zaakvoerders. Ideeën en initiatieven ontbreken het ondernemerskoppel alvast niet, want binnenkort komen ze ook nog met een zelfgemaakte limoncello op de markt.

Op 2 mei gooiden Nicolas en Romy de deuren open van de nieuwe vestiging. Het ganse weekend was er opendeur in de nieuwe locatie

Vrijdagavond was er de officiële opening met tal van genodigden

Vrijdag was er voor iedereen die een aankoop deed een hapje en een drankje aan en voor de kinderen stond er een springkasteel en waren er ijsjes.
Vrijdagavond was er de officiële opening met genodigden en leden van het gemeentebestuur. Zaterdagochtend maakte een barista koffie voor de vroege vogels. Het ganse weekend, ook zondag 4 mei nog, kunnen er doorlopend wijnen gedegusteerd worden”, klinkt het.

Burgemeester Hugo Maes kwam met een aantal schepenen en gemeenteraadsleden het ondernemerskoppel succes wensen.
Vlnr.: Gemeenteraadslid en Federaal parlementslid Lieve Truyman (N-VA), , gemeenteraadsvoorzitter Hans Cools, Romy en Nicolas, burgemeester Hugo Maes schepen van Lokale Economie Bart Van Geyt en schepen Ingrid Deschepper

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *