Kleuters van de Wijsneus maken kaartjes voor eenzame inwoners

TEMSE – Voor de Warmste Week maken de kleuters van school de Wijsneus kaartjes om op te sturen naar mensen die eenzaam zijn en die wel een klein beetje warmte kunnen gebruiken.

“De kleuters van onze school willen mensen die alleen zijn, mensen die eenzaam zijn graag een klein beetje warmte schenken”, zegt directeur Nick Janssens. “We mogen jammer genoeg niet op bezoek gaan of een cadeautje afgeven maar we kunnen wel een kaartje sturen naar mensen die hier nood aan hebben.”

“Daarom lanceerden we een oproep binnen onze gemeente om ons te laten weten wie er wel een zelfgemaakt kaartje van onze kleuters kan gebruiken”, klinkt het. “We deden dit reeds via facebook maar hoe meer mensen we gelukkig kunnen maken, hoe meer warmte we kunnen geven; hoe leuker we het zouden vinden.”

Men mag ons gerust laten weten wie we een kaartje kunnen sturen. liefst wel direct met het adres erbij. Doorsturen kan via: evi.foubert@telenet.be

Kleuters van de Wijsneus maken kaartjes om eenzamen wat warmte te schenken

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *