TEMSE – De Dag van de Zorg in Temse was een overrompelend succes. Zo’n 1500 mensen kwamen op zondag 15 maart een kijkje nemen in de gloednieuwe polikliniek, de helft meer dan wat VITAZ verwacht had.
Van gynaecologie tot orthopedie en van oncologie tot cardiologie: een twintigtal medische specialismen hielden consultaties in de fonkelnieuwe polikliniek aan de Gasthuisstraat. Men gaf toelichting over uiteenlopende aandoeningen, onderzoeken en behandelingen. Op verschillende standen konden bezoekers bovendien zelf enkele gezondheidschecks laten uitvoeren.

Er was veel enthousiasme over het moderne, lichtrijke gebouw en het bijzonder ruime aanbod aan specialismen. Bezoekers vonden het ook erg fijn om vragen te kunnen stellen aan de artsen en allerlei gezondheidschecks te laten uitvoeren”, aldus woordvoerster Iny Cleeren.
“Er was bijzonder veel belangstelling van de inwoners van Temse voor onze opendeurdag”, stelt Hoofdverpleegkundige poliklinieken Guy Vanhemel. “Een tijd geleden was er een opendeur in Vitaz Lokeren, en daar kwamen maar zowat 500 belangstellenden een kijkje nemen.”



