Julien De Grave eerste laureaat van het nieuwe kampioenschap Carambole-Bandstoten in Temse

TEMSE – carambole-biljarten zit in Temse duidelijk in de lift. Opvallend veel nieuwe en jonge mensen, en ook dames nemen de keu ter hand. Als ‘zachte’ sport zorgt biljarten immers -los van het sociaal contact- voor harmonie tussen lichaam en geest.

Een gevolg daarvan is dat zondag 1 maart de Koninklijke Biljartclub Onder Ons Temse in sportcafé The Pocket het 1ste kampioenschap in de discipline Carambole-Bandstoten organiseerde.

Een volzet tornooi, met een schare enthousiaste biljartfans, verdeeld over 4 poules. Eindlaureaat werd uiteindelijk Julien De Grave die in een zinderende finale Eric Lemmens afhield. Julien mag binnenkort met Fly the Sky de lucht in ! Bruno Foubert eindigde 3de, Patrick Van Bruysel werd 4de.

Oók zin in carambole-biljarten ? Contacteer verhulst.luc@skynet.be voor info en vrijblijvende kennismaking.

Op de foto vlnr: finalist Eric Lemmens, sportleider Marc Vandebroek, brons-winnaar Bruno Foubert, voorzitter Luc Verhulst, kampioen Julien De Grave, penningmeester Louis Paenen en beheerder Eric Braam.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *