TEMSE – Zaterdag 29 november 2025 werden in café The Pocket de biljartfinales Vrijspel betwist. Daarbij wordt steeds uitgekeken naar de Ereklasse, waarin wordt bepaald wie zich een jaar lang de beste biljarter van Temse mag noemen.
Joris De Maeyer, erevoorzitter van het verbond, etaleerde zijn briljante biljartkunsten en won overtuigend van Herman Meeus.
In de Promotiereeks stond er geen maat op een uitmuntende Kamal Vercauteren, die Julien De Grave het nakijken gaf. In de knappe finale van de Standaardklasse tenslotte gaf Jan De Souter lange tijd de indruk te kunnen winnen, maar hij werd op de valreep nog gevloerd door Patrick Van Bruysel.
Eén van de hoogtepunten van de finaledag van de Temse-competitie Vrijspel was de afsluitende Challenge ‘Vlaams Poelen’ tussen schepenen Debby Vermeiren (CD&V-Open VLD) en Bert Bauwelinck (Tesamen). Er was volop ambiance, spelkwaliteit en nipte 10-9 winst voor eerste schepen Bert Bauwelinck.






Proficiat !