Zonta Club Waasland en Soroptimist Club Land van Waas bundelen krachten met lokale partners tegen geweld op vrouwen

Ook met een Temsese link met foto’s van Lucille Feremans

Op zaterdag 22 en maandag 24 november voeren Zontians en Soroptimisten opnieuw campagne in Waasland Shopping tegen geweld op vrouwen. De actie heeft ook een Temsese link met foto’s van fotografe Lucille Feremans.

De pakkende monochrome vrouwenportretten uit de fototentoonstelling VELATA van kunstfotografe Lucille Feremans uit Temse visualiseren de verschillende culturen in onze samenleving.


De Wase Zontians en Soroptimisten voelen zich dit jaar bijzonder gesteund door de samenwerking
met deze lokale partners en staan erop iedereen die op een verbindende, inspirerende en creatieve wijze zijn steentje bijdraagt aan de actie van harte te danken.
Ben je slachtoffer of getuige van geweld? Praat erover met iemand die jevertrouwt, meld het, zoek hulp.

De Temsese fotografe Lucille Feremans stelt voir de actie vrouwenportretten tentoon

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *