TEMSE – Afgelopen zondag 1 juni vond de eerste editie van het Gezinsfestival plaats in de scholen Terra en Mündo. “We kunnen met trots terugkijken op deze dag. Bedankt voor de massale opkomst”, glundert schepen Debby Vermeiren (CD&V-Open VLD)

Het Gezinsfestival bracht maar liefst 260 gezinnen op de been, goed voor een opkomst van ongeveer 1000 bezoekers. De dag stond volledig in het teken van plezier, verbinding en ontdekking voor jong en oud.
Het evenement was een samenwerking tussen 9 gemeentelijke diensten zoals Cultuur, Bibliotheek, Sport, Jeugd … en 15 externe partners zoals CM, Kind en Gezin, Pleegzorg Oost-Vlaanderen, Oxfam, Scouts en Chiro Temse,… Ook middelbare school Terra, de locatie van het festival, was van de partij.
De vele bezoekers kregen een gevarieerd aanbod aan activiteiten, workshops en infostandjes. De fijne sfeer, de enthousiaste bezoekers en het brede aanbod maakten van deze dag een feest voor het hele gezin.
“Het Gezinsfestival bewees hoe krachtig samenwerking kan zijn in het creëren van verbindende en toegankelijke momenten voor gezinnen in Temse. Het was een editie om met trots op terug te kijken” geeft schepen Debby Vermeiren enthousiast aan.
