Realisatie van fietstunnel in de TTS industriezone bij aanleg van de fietssnelweg F18

TEMSE – Bij de realisatie van F18 Fietssnelweg vanuit Sint-Niklaas richting het station van Temse zou er een fietstunnel aangelegd worden onder de spoorlijn, in de TTS zone ter hoogte van de watertoren en het bedrijf Conway. Er waren ondertussen al gesprekken met het bedrijf omdat ter plaatse er maar een beperkte ruimte vrij is.

“In de projectzone van de Oostelijke tangent is de fietssnelweg F18 meer naar het zuiden doorgetrokken”, stelt schepen van Mobiliteit Bert Bauwelinck (Tesamen) “Die liep oorspronkelijk van de Passtraat in Sint-Niklaas tot aan Eigenlo. Maar het studiebureau van het project heeft het deel voorbij Eigenlo mee opgenomen in de studie. Er zijn ondertussen gesprekken geweest met de firma Conway, het bedrijf dat vlak naast de spoorweg gelegen is. Die gesprekken zijn heel goed verlopen.”

“Er is bekeken waar het fietspad langs de spoorlijn kan gerealiseerd worden ter hoogte van het bedrijf. Dit omdat er maar een beperkte zone vrij is om het fietspad aan te leggen. Ter hoogte van het bedrijf zou een fietstunnel komen onder spoorlijn richting Schoenstraat. De verantwoordelijken van Conway, dat heel wat werknemers telt die met de fiets naar het werk komen, waren alvast heel enthousiast dat het lange afstandsfietspad voorbij hun bedrijf zou passeren.”

Aan de watertoren en het bedrijf Conway in de TTS zone zou een fietstunnel aangelegd worden onder de spoorlijn richting Schoenstraat bij aanleg van de F18 fietssnelweg.

Een gedachte over “Realisatie van fietstunnel in de TTS industriezone bij aanleg van de fietssnelweg F18”

  1. Prima, in de eerste ontwerpen kwam de fietser er maar bekaaid af en waren flinke omwegen voor schoolgaande fietsers een noodzakelijk gevolg, hopelijk wordt het hiermee vermeden of sterk beperkt.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *