Geen rommelmarkt meer in de Sompershoekwijk

TEMSE – Naar jaarlijkse gewoonte organiseerde het wijkcomité van de Sompershoekwijk een barbecue voor de bewoners. Daar maakte het bekend dat het geen rommelmarkt meer zal organiseren in de wijk.

Met 54 aanwezigen en een aantal nieuwe bewoners die inschreven kunnen we tevreden zijn”, stelt voorzitter Paul Van Mele. “Spijtig wel dat een bepaalde groep bewoners moeilijk naar ons event te lokken is.”

“De rommelmarkt die we de voorbije jaren in onze wijk organiseerden zal niet meer doorgaan”, klinkt het bij het comité. “Van de honderd flyers die we bij wijkbewoners in de bus staken kregen we maar van een 20-tal een reactie. Daarom is het beter dat we onze energie voor andere activiteiten gebruiken.”
Naar jaarlijkse gewoonte organiseerde het wijkcomité Sompershoek een barbecue en gezellig samenzijn voor de bewoners.

Meer foto’s, klik hier

Het wijkcomité van de Sompershoekwijk

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *